Klimatizace Gorenje

PRO KOMFORT DOMOVA

Uspokojí všechny vaše potřeby a přání

Ať už je horko nebo chlad, v létě nebo v zimě, klimatizace Gorenje vždy zajistí komfortní domov. Při správné teplotě, v čerstvém a čistém vzduchu! Bez hluku, protože technologicky vyspělé klimatizace jsou zcela přizpůsobeny modernímu způsobu života. 
 
Mnoho funkcí zjednodušuje ovládání a designově zcela zapadnou do vašeho domova. Moderní klimatizace Gorenje  naleznou své místo kdekoli budete chtít!

Invertorová technologie

Velké úspory energie: až 40% v porovnání s klasickými klimatizacemi, díky adaptaci výkonu skutečným potřebám.

Automatické vlastní čištění

Po dokončení operace v režimu chlazení samočistící funkce automaticky vysuší výměník tepla ve vnitřní jednotce a připraví jej pro další operaci. To zabraňuje tvorbě plísní a nepříjemnému zápachu.

Energetická třída

Využití klimatizačních jednotek Gorenje je v souladu s požadavky Evropské směrnice. To znamená vysokou energetickou účinnost spotřebiče a nízkou spotřebu energie.

Body sensor

Detekce osob v místnosti.

Funkce automaticky upravuje činnost klimatizace na přítomnost lidí v místnosti. Když detekuje delší nepřítomnost osob, automaticky snižuje výkon klimatizace.

Následujte mě
Pokojový termostat

V případě aktivace funkce převezme dálkové ovládání úlohu pokojového termostatu. Klimatizace tak reguluje teplotu v místnosti podle teploty v místě, kde je umístěn dálkový ovladač.

Ovládání Wi-Fi

Kromě klasického dálkového ovládání umožňuje klimatizace Gorenje Eco Super I-Inverter také snadnou obsluhu prostřednictvím bezplatného mobilní aplikace - doma, v práci, na dovolené, kdekoliv! Pro monitorování a změnu nastavení a pro zapnutí nebo vypnutí požadovaných funkcí je zapotřebí pouze bezdrátové připojení k internetu.

Filtr s vysokou hustotou
HEPA filtr s vysokou hustotou

Extrémně účinný filtr HEPA, který ve srovnání s klasickými filtry z místnosti zachytí až 80% více prachových částic, pro ještě čerstvější a čistší vzduch.

792 307 031

Non-stop servisní linka

engee ekobalance s.r.o.
U Stadionu 270
CZ-383 01 Prachatice
HOT LINE: +420 792 307 031
info@engee.cz