Vlastnosti

LED displej

Na LED displeji klimatizace se přehledně zobrazí vaše nastavení.

Pouze 1W v pohotovostním režimu

V pohotovostním režimu automaticky spustí klimatizace režim úspory energie. Namísto 5W se v tomto režimu používá pouze 1W za hodinu, což znamená až 80% úsporu energie.

12 úrovní rychlosti ventilátoru

Ventilátor vnitřní jednotky má v automatickém provozním režimu 12 úrovní rychlosti, což představuje extrémně flexibilní, efektivní a příjemný provoz.

Možnost připojení ze dvou stran

Vypouštěcí, elektrické a plynové připojení z levé nebo pravé strany umožňují snadnější instalaci spotřebiče.

Směrovače vzduchu
Funkce chlazení

V režimu chlazení se směrovače vzduchu otáčejí proti směru hodinových ručiček, to znamená rovně. Studený vzduch je směrován pod strop tak, aby umožnil rychlé a rovnoměrné chlazení místnosti. Ve funkci vytápění míří směrovače dolů, což zajišťuje rychlý a rovnoměrný nárůst teploty.

Ochrana proti studenému vzduchu

Funkce, která zabraňuje okamžitému chlazení studeného vzduchu při zapnutém režimu topení, protože rychlost ventilátoru je nastavena na teplotu výparníku. Poskytuje více pohodlí a příjemnější pocit, když jste v místnosti.

Turbo ovládání
Zrychlená funkce

Zrychlená funkce umožňuje dosažení přednastavené teploty co nejrychleji.

Automatické ovládání
Optimální provozní režim

Automatický režimu provozu klimatizace řídí optimální režim provozu během ohřevu, chlazení a vysoušení pomocí snímače teploty.

Automatický restart
Automatické ovládání přístroje v uložených nastaveních

V případě přerušení napájení se klimatizační zařízení znovu zapne a funkce automatický restart ji nastaví dle uložených přednastavení.

Kompaktní design
Menší rozměry

Kompaktní konstrukce klimatizace do menších rozměrů zajišťuje všechny výhody velkých! Jsou charakteristické tichým a hospodárným provozem. Nastavení je snadné - pomocí digitálního dálkového ovladače nebo uloženým přednastavením.

Automatické odmrazování

Automatické odmrazování venkovní jednotky v režimu vytápění, čímž se zabrání zamrznutí výparníku.

Auto Swing

Automatickým pohybem vodorovných žaluzií v určitém pořadí zajišťuje zařízení optimální rozložení a průtok chladného nebo teplého vzduchu v místnosti.

Automatické přepínání
Automatické přepínání mezi chlazením a topením

Klimatizační jednotka automaticky přepíná mezi vytápěním a chlazením, což umožňuje efektivní vysoušení výparníku. Teplota v místnosti je udržována na konstantní úrovni.

Ochrana proti zamrznutí
Stabilní teplota 8°C

Díky této funkci může být místnost v zimních měsících chráněna před mrazem. Místnost se udržuje na 8°C.

Nouzový režim

V případě poruchy teplotního čidla klimatizace pracuje v nouzovém režimu.

HEPA filtr s vysokou hustotou

Extrémně účinný filtr HEPA, který ve srovnání s klasickými filtry z místnosti zachytí až 80% více prachových částic a poskytuje ještě čerstvější a čistější vzduch.

ECO režim

Pokročilá funkce, která vám zajistí každodenní optimální prostředí a úsporu energie. Zapnutí funkce přepne klimatizaci na 8 hodin do speciálního úsporného režimu, který snižuje spotřebu až o 60%. Při extrémně tichém provozu udržuje klidné prostředí a pocit pohodlí.

 Pokojový termostat

V případě aktivace funkce převezme dálkové ovládání úlohu pokojového termostatu. Klimatizační jednotka tak reguluje teplotu v místnosti podle teploty v místě, kde je umístěn dálkový ovladač.

Zapamatování pozice žaluzie

Po opětovném spuštění klimatizační jednotky budou žaluzie umístěny v poloze, kterou jste nastavili podle vašich přání a místa, kdy jste je naposledy používali.

Ruční spuštění

Možnost zapnutí a vypnutí klimatizace tlačítkem bez dálkového ovládání.

Mono/multi kompatibilita jednotek
DC invertor a Super DC invertor

Invertor DC a invertor Super DC lze použít jak pro mono, tak i pro invertory s více invertory.

Noční režim provozu
Funkce nočního provozu

Funkce nočního režimu umožňuje automatické zvýšení výkonu chlazení nebo snížení topného výkonu o 1 ° C během prvních dvou hodin provozu. Toto nastavení pak udržuje systém po dobu dalších 5 hodin, poté se automaticky vypne.

Detekce uvolňování chladiva

Klimatizační jednotka automaticky detekuje uvolnění chladiva, což umožňuje dodatečnou ochranu kompresoru

Samočisticí funkce
Automatické vysoušení

Samočisticí funkce automaticky vysušuje výparník ve vnitřní jednotce po ochlazení v režimu chlazení a připraví ji pro další operaci. To zabraňuje tvorbě plísní a nepříjemnému zápachu z klimatizačního zařízení.

Super ionizátor

Klimatizace se vyznačuje super ionizátorem, který uvolňuje pro tělo mimořádně důležité a užitečné kladné a záporné ionty. Ty jsou potřebné pro buněčný metabolismus a další životní funkce. S účinným systémem filtrace vzduchu odstraňuje pyl, pachy, kouř a prachové částice a poskytuje vždy čerstvý a čistý vzduch.

Funkce autodiagnostiky a vlastní ochrany

V případě poruchy se klimatizační zařízení automaticky vypne, aby nedošlo k dalšímu poškození. Na obrazovce se zobrazí kód chyby, který usnadňuje servisnímu pracovníkovi najít příčinu.

5 rychlostí externího ventilátoru
5 rychlostí externího ventilátoru

Zajišťuje lepší využití klimatizace a lepší životní podmínky.

Tichý provoz
Nižší rychlost, klidnější provoz klimatizace

Konstrukce a výběr nejlepších materiálů pro jednotlivé části klimatizačního systému, zejména výparníku, ventilátoru a žaluzie, umožňují dostatečný průtok vzduchu zařízením i při nižší rychlosti. Nižší rychlost ventilátoru vede k tiššímu provozu klimatizace.

Energetická třída A, A + a A ++
Vysoká energetická účinnost spotřebiče a nízká spotřeba energie

Díky své energetické účinnosti při chlazení a topení je klimatizace TITAN v nejvyšší třídě energetické účinnosti A +++. Extrémně vysoké koeficienty překračují úroveň klimatizací a je klasifikován jako tepelné čerpadlo. Koeficient SCOP, který je vyšší než 5,1 a koeficient SEER, který je vyšší než 8,5 dokazuje výjimečný výkon a moderní technologii zařízení.

Wi-Fi ovládání

Klimatizace Super Eco-Inverter I Gorenje kromě klasického dálkového ovládání umožňuje také snadnou správu prostřednictvím bezplatných aplikací pro chytré mobilní zařízení - doma, v práci, na dovolené, kdekoliv! Pro monitorování a změnu nastavení a pro zapnutí nebo vypnutí požadovaných funkcí je zapotřebí pouze bezdrátové připojení k internetu.

792 307 031

Non-stop servisní linka

engee ekobalance s.r.o.
U Stadionu 270
CZ-383 01 Prachatice
HOT LINE: +420 792 307 031
info@engee.cz